Оголошення

З метою встановлення (відновлення) інформації щодо власників (користувачів) земельних ділянок, відділом земельних відносин Демидівської селищної ради проводиться почергово інвентаризація земельних ділянок в межах територіальної громади.

З 24 по 26  травня 2021 року об 11 год буде проводитись інвентаризація земель на території с. Рудка згідно з графіком:

24 травня 2021 року (понеділок) - по вулицях Молодіжна та вулиці Замкова

25 травня 2021 року (вівторок) – об 11 год в масиві, від кладовища у с.Рудка яке прилягає до центральної дороги та до вулиці Садова

26 травня 2021 року (середа) – об 11 год в масивах біля колишнього колгоспного саду

Прохання власників та користувачів прибути до своїх земельних ділянок згідно з графіком.

У випадку виявлення при проведенні інвентаризації вільних земельних ділянок (користувачі яких відсутні), Демидівська селищна рада залишає за собою право розпоряджатися ними в межах своєї компетенції та згідно з земельного законодавства.

Дякуємо за розуміння та співпрацю.

Відділ земельних відносин Демидівської селищної ради