20  травня 2021 року українці всього світу святкують День вишиванки. У цей день важливо згадати про наше коріння. Адже український народ сильний, незалежний і має прекрасні традиції.

Цьогоріч  педагоги  Дублянського ЗДО (дитячий садок) «Веселка» провели для своїх вихованців заняття  – «10 фактів про вишиванку». Святково вбрані діти продемонстрували свої сорочки, вишиті дбайливими руками мам, бабусь, дізналися нове і цікаве про відомі речі.

Нині вишиванка переживає піднесення та відродження , адже українці згуртувалися так, як ніколи, з любов'ю підтримуючи власні традиції. Красива вишита сорочка – символ здоров'я та краси, щасливої долі та родової пам'яті , любові та святковості.

Давайте продовжувати і розвивати наші традиції, навчати цьому наших дітей, адже історія Батьківщини - це наше майбутнє.  В наших силах поширити, розповісти про них  усьому світові. Пам'ятайте, що ми – українці і зможемо все!