Фото без опису

Громадські організації передали благодійну допомогу закладам соціальної і медичної сфери

Громадський сектор і органи місцевого самоврядування співпрацюють задля вирішення соціальних проблем і подолання наслідків пандемії коронавірусу – Демидівка демонструє успішні практики. Громадські організації «Гармонія» та «Демидівська районна ветеранська спілка учасників АТО» долучилися до соціальної ініціативи БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» та отримали пакунки із захисними засобами – захисні маски для обличчя, рукавички, спиртові серветки, бахіли, антисептики для рук.

Отримана благодійна допомога передана у важливі соціальні заклади нашої громади:

голова ГО «Демидівська районна ветеранська спілка учасників АТО» Олександр Скоморох передав засоби для працівників КНП «Центр ПМСД» Демидівської селищної ради,

голова ГО «Гармонія» Наталія Чекан-Шаніна передала засоби у КЗ «Турбота» Демидівської селищної ради для забезпечення працівників стаціонарного відділення для тимчасового або постійного проживання.

Адже наші медики і соціальні працівники стоять на сторожі охорони здоров’я жителів громади і потребують нашої з вами підтримки.

Принагідно висловлюємо вдячність БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» за надану благодійну допомогу в рамках проєкту ЄС «Підвищення спроможності ОГС соціальної сфери України», що фінансується Європейським Союзом.

#ПрямуємоРазом  #EU4CSOs #ДолаємоCovid19

Фото без описуФото без описуФото без опису