Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем банківського працівника!

Професія банкіра надзвичайно важлива та відповідальна. Ваші рішення впливають на процеси, що відбуваються в економіці, на розвиток держави, територіальної громади та добробут її громадян. У той же час Ви щохвилини несете відповідальність за ефективність управління коштами клієнтів.

Переконананий, що Ваш професіоналізм та самовіддана наполеглива праця і надалі сприятимуть поліпшенню добробуту українського народу.

У цей святковий день з щирого серця зичу Вам стабільності та розвитку, піднесення і визнання, довіри Ваших клієнтів. Міцного здоров'я Вам, миру та злагоди, успішних трудових буднів і нових вагомих здобутків!

З повагою,

селищний голова                                                               Сергій РАДЧЕНКО