14 травня 2021 року Демидівська територіальна громада на своїй землі приймала шанованих гостей з сусідньої Республіки Польщі, в рамках трьохденного візиту на запрошення голови Дубенської райдержадміністрації. Мета даного візиту - розвиток українсько-польських відносин та налагодження міжнародної співпраці.

За давньою українською традицією гостей зустріли із короваєм на вишитому рушникові.  Селищний голова Сергій Радченко ознайомив присутніх з основними здобутками громади та перспективами її розвитку.

Також поважні гості з захопленням подивилися концерт, приурочений до Дня матері, де для них прозвучала польська народна пісня «Штири милі под Варшаву», оглянули виставки творчих робіт вихованців Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради. Відвідали опорний заклад Демидівський ліцей, класні кімнати, обладнанні за стандартами Нової української школи. Делегація з Седлецького повіту познайомилась із роботою інклюзивно-ресурсного центру.

По тому – оглянули технічну базу 4 Державного рятувального загону ГУ ДСНС України з надзвичайних ситуацій та поспілкувались із рятувальниками загону.

Завершується робоча зустріч на Хрінницькому водосховищі, яке має надзвичайно потужний туристичний та оздоровчий потенціал.

В неділю, 16 травня, іноземні гості візьмуть участь в урочистостях з нагоди Дня Європи в Дубенському історико-культурному заповіднику. В рамках заходу відбудеться підписання протоколу намірів про співпрацю між головами громад Дубенського району та вуйтами ґмін Седлецького повіту.