Фото без опису

185 жителів громади отримали продуктові набори.

Напередодні Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Дня матері, за ініціативи та сприяння селищного голови Сергія Радченка, зі словами привітань та щирої вдячності вручено 185 продуктових наборів жителям Демидівської територіальної громади – учасникам бойових дій, інвалідам, вдовам Великої Вітчизняної війни, матерям-героїням і матерям, які народили та виховують п’ять і більше дітей, а також сім’ям, що опинилися у складних життєвих обставинах. 

Продуктові набори зібрано за підтримки ПП "Європейська солідарність"  та сільськогосподарських виробників, які обробляють землю на території Демидівської селищної ради: компанії "Вілія", ФГ "Млинівська Чайка", ПП "Деметра", Володимира Самчука, Миколи Кондратюка, Олександра Кондратюка, Миколи Савкова, Михайла Ковальчука, Віктора Мацієвського, Олександра Петрука, Володимира Кравчука, Миколи Канюка, Юрія Березюка, Володимира Березюка, Миколи Теслюка, Святослава Шевчука, Віталія Пилип’юка, Романа Сиско, Назара Булика, Михайла Дудяка, Василя Климчука.

Висловлюємо щирі слова вдячності благодійникам за підтримку, активну життєву позицію, щирі і чуйні серця. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею, міцного здоров’я, всіляких благ і процвітань! Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю в рамках підтримки та розвитку нашої громади.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Більше фото у розділі "ФОТОГАЛЕРЕЯ"