Фото без опису

Демидівська громада перемогла у відборі до проєкту «Civic tech – інструмент якісної взаємодії»

 

На сьогоднішній день в Україні створено багато інноваційних інструментів civic tech, які спрощують залучення громадськості до діалогу як в середині спільнот, так і з місцевою владою, а також залучають громадян до вирішення актуальних проблем місцевого чи національного значення - Відкрите місто, Електронні консультації, Місцеві петиції, Громадський бюджет тощо.

Тому задля розвитку та поширення таких ініціатив в українських громадах був розпочатий проєкт «Civic tech – інструмент якісної взаємодії».

Демидівська територіальна громада відібрана з-поміж 187 інших українських громад і потрапила до тридцятки переможців, які будуть впроваджувати інноваційні інструменти залучення населення.

 Що отримає наша громада?

У рамках проєкту буде розроблено та адвокатовано місцеві нормативні акти із впровадження інструментів civic tech (Відкрите місто, Електронні консультації, Місцеві петиції).

Можливість взяти участь у конференціях, поширювати  історії успіхів серед громад України.

Відібрані громади отримають брендовану продукцію і друковані матеріали, онлайн-навчання та менторський супровід для впровадження механізмів civic tech.

Взаємодія з представниками громадськості та бізнесу.

Проєкт «Civic tech – інструмент якісної взаємодії» реалізується Асоціацією міст України та ГО «Стратегії розвитку громад» у межах проєкту «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке  громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому», що  виконується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Національну платформу е-демократії E-DEM створено в межах швейцарсько-української Програми EGAP, що впроваджується Фондом Східна Європа.