7 травня в смт Демидівка, біля пам'ятника Невідомому Солдату та братської могили, відбувся урочистий мітинг з нагоди відзначення Дня пам'яті та примирення і 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Вшанували подвиг полеглих воїнів, які пройшли горнило війни і подарували людству мир і спокій - голова Дубенської районної державної адміністрації Всеволод Пекарський, селищний голова Сергій Радченко, громадськість селища, представники ЗМІ.

Поминальну панахиду відслужили отці Демидівського Благочиння ПЦУ.

З вітальним словом до присутніх звернувся селищний голова Сергій Радченко, підкресливши, що в цей день ми відчуваємо радість і гордість, біль та смуток. Сьогодні ми вклоняємося світлій пам’яті ветеранів і говоримо слова подяки тим славетним героям, які серед нас. День Перемоги – це не просто свято, це перш за все героїчна історія нашого народу. Для того, щоб вистояти у двобої з ворогом і перемогти його у війні, нашим солдатам потрібні були звитяга, терпіння, бажання очистити свою землю від чужинців і велика віра. Цього ми потребуємо і нині.

Під час дійства звучали патріотичні пісні у виконанні працівників КЗ “Будинку культури” Демидівської селищної ради, вірш реквієм у виконанні учениці опорного закладу Демидівського ліцею Дарини Топоровської.

Щира вдячність і уклін ветеранам за безсмертний подвиг.