26 квітня 2021 року відбувся методичний мистецький аукціон із теми «Сучасний урок образотворчого мистецтва як платформа для формування активного, творчого, ініціативного громадянина України». - Організатори заходу: завідувач кабінету мистецтва та фізичної культури РОІППО Оксана Моторна, голова методичного об’єднання вчителів предметів художньо-естетичного циклу Олена Карпюк. ???? У заході взяли участь учителі початкових класів та образотворчого мистецтва Демидівської громади. - Вчитель образотворчого мистецтва Мирненського ліцею Ірина Ширшун розповіла колегам як зробити урок образотворчого мистецтва цікавим та ефективним, поділившись власними лайфаками. - Вчителька образотворчого мистецтва Здовбицького ліцею Світлана Юшко та Квасилівського НВК Олена Балаушко провели серію майстер класів «Моя квітуча Україна». Вони використали нетрадиційні для образотворчої діяльності інструменти: цеглинку лего, виделку, зім’ятий папір, вушні палички, паперові тубуси. - Під час майстер-класів учасники заходу мали змогу переконатись, що процес творчості за допомогою нетрадиційних інструментів – зовсім не складний, нагадує цікаву гру, а його результат – завжди позитивний незалежно від здібностей та обдарувань дитини. - Підбиваючи підсумки, учасники мистецького аукціону продемонстрували власні малюнки, а також визначились із «купівлею» запропонованих лотів - цікавих ідей та творчих «винаходів» колег-спікерів. - Довідково: мистецький аукціон відбувся в межах відзначення 30-ї річниці Незалежності України.