Мешканцями села Вербень було проведено суботник

Дата: 27.04.2021 19:41

Мешканцями села Вербень було проведено суботник, для покращення санітарного стану й забезпечення чистоти та порядку території БК. Основні роботи були пов’язані з прибиранням сміття, сухого листя та гілля. Спільними зусиллями односельчан: Пилип'юк О.П., Маціюк В.Ю., Стрихарський М. С., Мулько В.Л., Бакалейко П.О., Стрихарська О.В., Гогой С.В., Романюк О.О., Солтис С. П., Васильєв П.Ю., Романюк О.В.було розчищено прилеглу територію будинку культури. Лісником Солтисом П.М. та депутатом Пилип'юком О.П. була надана техніка для прибирання території.

Висловлюємо подяку за взаєморозуміння, підтримку та активну участь в проведенні заходів з прибирання  усім, хто не залишився байдужим до цієї доброї та суспільно-корисної справи, хто знайшов для цього час, доклав власних зусиль для поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою  нашого села!