Традиційно, навесні кожного року, в рамках Всеукраїнської акції  з благоустрою «За чисте довкілля» в селі  Пляшева проходять заходи з прибирання та благоустрою території парку та прилеглої території клубу.

На території парку знаходиться  памятник загиблим воїнам – односельчанам і визволителям села в роки Великої Вітчизняної війни, дитячий майданчик.

Ось і сьогодні  працівником комунального господарства Демидівської селищної ради  Сидоруком  М.І., завклубом  с. Пляшева Бігун Л.Д.  проводилося прибирання опалого листя дерев, сухих гілок.

Жителем с.Пляшева  Бігуном Ю.В. було організовано вивіз опалого листя біля прилеглої території клубу.

Отже, спільними зусиллями зробимо територію нашої громади  чистою, нашу домівку кращою.