26 квітня 2021 року в ході підготовки до проведення сесії селищної ради відбулися засідання постійних комісій селищної ради з питань земельних відносин, природокористування, прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту та постійних комісій з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності, підтримки підприємництва, майнової політики, приватизації, будівництва, архітектури, освіти та гуманітарних питань.

На порядок денний винесли 138 питань.

За результатами засідання комісії визначилися з переліком питань, які рекомендують затвердити до розгляду на засіданні 6 сесії 8 скликання Демидівської селищної ради, що відбудеться 27 квітня.