Відбулися установчі збори Молодіжної ради нового складу

  • 794

Відбулися установчі збори Молодіжної ради нового складу


22 квітня відбулися установчі збори щодо формування нового складу Молодіжної ради при Демидівській селищній раді.
Молодіжну раду на Демидівщині, як постійно діючий консультативно-дорадчий орган при селищній раді, створено відповідно до рішення Демидівської селищної ради від 31 липня 2018 року №335 «Про Молодіжну раду при Демидівській селищній раді».
Зазначимо, що такий консультативно-дорадчий орган із молодіжного представництва утворений для сприяння участі молоді у формуванні та реалізації молодіжної політики в територіальній громаді, активізації громадської позиції, налагодження ефективної взаємодії між молоддю та органами місцевого самоврядування.
З вітальним словом до молодіжних депутатів звернувся селищний голова Сергій Радченко, який подякував за активну громадську позицію і запевнив у всебічній підтримці молодіжних ініціатив та проєктів. Начальник відділу освіти та гуманітарної роботи Олена Грицюта наголосила на важливості сталої діяльності і співпраці Молодіжної ради із профільним відділом, закладами освіти та культури.
Під час засідання шляхом голосування обрали керівний склад – головою Молодіжної ради обрано Сергія Щербатюка, заступником голови – Іванну Ковальчук, секретарем Молодіжної ради – Оксану Зінчук.
Після цього приступили до обговорення перспективних напрямків діяльності та шляхів залучення молоді Демидівщини до пропонованих ініціатив.
Молодіжна рада визначила пріоритетні напрямки своєї роботи:
– розвиток спорту та культурно-масової діяльності;
– розвиток учнівського самоврядування;
– розвиток туристичної привабливості та активного туризму;
– екологічні акції;
– розвиток молодіжного підприємництва.
Далі справа за обранням голів профільних комітетів та затвердження плану роботи Молодіжної ради. Це питання вирішиться на найближчому засіданні, яке заплановане на 12 травня.