Вже стало традицією на початку весни проводити дні благоустрою в Будинку творчості школярів.

Отож і цієї весни традицію продовжено. Колектив закладу  дружньою сім’єю, на чолі з дирекцією, організували та здійснили суботник під девізом «Ми за чисте довкілля». У рамках благоустрою прибрано  територію Будинку творчості школярів та частину прилеглої до  БТШ  території парку. А саме прибрали сухе  листя, гілля та сміття, побілено дерева та бордюри, висадили ряд молодих  дерев.

Упорядковування та приведення до належного естетичного стану території  в нашій громаді та довкіллі – це обов’язок кожної людини. Це ознака нашої культури та свідомий обов’язок громадськості. Давайте долучатися до заходів благоустрою  не лише під час проведення подібних акцій. А головне, дотримуватись всім відомого вислову: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять».

Ж.Максимюк, методист БТШ