ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

15 квітня 2021 року Демидівською селищною радою  укладено договір оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади в особі Демидівської селищної ради  без проведення аукціону  з Управлінням соціального захисту населення Дубенської районної адміністрації, відповідно до рішення виконавчого комітету Демидівської селищної ради від 12.04.2021 року №201 «Про умови передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади в особі Демидівської селищної ради без проведення аукціону для розміщення робочих кабінетів управління соціального захисту населення Дубенської районної державної адміністрації».

Об’єкт оренди: частина нежитлової будівлі (перший поверх нежитлової двоповерхової будівлі) загальною площею 111,5м2, розташованої за адресою смт.Демидівка вул.Миру будинок 21.

Договір оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади в особі Демидівської селищної ради

Акт приймання-передачі в оренду нерухомого майна комунальної власності територіальної громади в особі Демидівської селищної ради