Творчі перемоги продовжують радувати !

28 березня  в м. Київ,  громадська організація «Первоцвіти», за організаційно- інформаційної  підтримки  Міністерства культури України та Київського міського центру народної творчості та культурологічних досліджень провели дистанційний Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв під назвою «В обіймах часу». Метою  фестивалю є : відродження, збереження, розвиток національної культури та її популяризація ; активізація культурного обміну серед підростаючого покоління. Основним заходом дистанційного фестивалю була конкурсна програма з відео-виступом учасника. Склад журі, до якого входили видатні діячі культури і мистецтв України, оцінювали рівень виконавської майстерності, творчий підхід, артистизм та сценічну  культуру виконавців, якість зображення та аудіо звучання. В цьому фестивалі-конкурсі прийняла участь вихованка КЗ «Демидівської дитячої школи мистецтв» Демидівської селищної ради Фидрик Надія, клас викладача Чекан-Шаніна Н.О., в номінації інструментальне мистецтво (фортепіано) II вікова категорія, та здобула перемогу! Надія нагороджена дипломом II ступеня, символічною медаллю, а викладач подякою за високий професіоналізм, відродження, збереження та розвиток національної культури серед підростаючого покоління. Також нещодавно викладач Чекан-Шаніна Н.О. стала учасником Міжнародного фортепіанного конкурсу «Piano-Art», який дистанційно проходив  в м. Братислава (Словакія) в номінації :класичне фортепіано, де здобула диплом  III ступеня. Щиро вітаємо наших переможців! Бажаємо вам на цьому не зупинятися, іти тільки вперед та досягати ще більших успіхів ! Творчого натхнення вам та  досягнення мети !