ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ

З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

З 1 квітня 2021 року  розпочала свою роботу Служба у справах дітей Демидівської селищної ради.

Сьогодні 14 квітня заступник голови Демидівської селищної ради Анатолій Бондар провів перше засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Демидівської селищної ради, в ході якого ознайомив усіх членів комісії з положенням про дану комісію, основними завданнями та принципами діяльності комісії.

Справа, яка виносилась на порядок денний, ретельно вивчена членами комісії. За результатами було прийняте компетентне та виважене рішення, спрямоване на захист прав та інтересів дітей.

Підсумовуючи засідання комісії, Анатолій Бондар наголосив на необхідності посилення взаємодії суб’єктів соціальної роботи з метою вчасного та оперативного реагування на випадки потрапляння дітей в складні життєві обставини.