Весняний призов на строкову військову службу

Дата: 07.04.2021 12:51

В Україні з 1 квітня стартував весняний призов на строкову військову службу.

07 квітня відбулося перше відправлення 3 призовників з Демидівської громади. Провести новобранців прийшли рідні та друзі.

З побажаннями легкої служби, словами підтримки, вдячності до юнаків звернулись заступник військового комісара Млинівського ТЦК та СП начальник відділення рекрутінгу та комплектування Олег Менько та начальник відділу містобудування та архітектури, благоустрою, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної та оборонної роботи Демидівської селищної ради Вадим Шеремета.

Бажаємо призовникам мудрості та терпіння, міцного здоров’я, вірності військовій присязі та бути достойними захисниками України.