Оголошення

З метою встановлення (відновлення) інформації щодо власників (користувачів) земельних ділянок, відділом земельних відносин Демидівської селищної ради буде проводитись почергово інвентаризація земельних ділянок в межах територіальної громади.

6 квітня 2021 року  буде проводитись інвентаризація земель в масиві «Клин» смт Демидівка. У зв’язку із цим, просимо всіх землекористувачів, які мають земельні ділянки в масиві Клин смт Демидівка прибути до своїх земельних ділянок 6 квітня 2021 року (вівторок) на 11 год.

У випадку виявлення при проведенні інвентаризації вільних земельних ділянок (користувачі яких відсутні), Демидівська селищна рада залишає за собою право розпоряджатися ними в межах своєї компетенції та згідно земельного законодавства.

Якщо з різних поважних причин громадянин не може прибути 6 квітня 2021 року до своєї земельної ділянки, просимо звертатися до відділу земельних відносин Демидівської селищної ради (смт Демидівка вул. Миру, 21).

Дякуємо за розуміння та співпрацю.

Відділ земельних відносин Демидівської селищної ради