Надання грошової допомоги на поховання деяких категорій осіб - мешканців Демидівської територіальної громади здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 р. № 99 "Про затвердження порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов'язалася поховати померлого".

Грошова допомога на поховання померлої особи надається за умови проживання на території Демидівської територіальної громади на момент смерті, за рахунок коштів селищного бюджету.

Грошова допомога на поховання надається, якщо особа, яка здійснила поховання, звернулась із заявою про її виплату не пізніше шести місяців після смерті особи.

Для одержання грошової допомоги на поховання до селищної ради за останнім місцем проживання померлої особи необхідно подати такі документи:

• Заява, заява згода громадянина до селищної ради;
  • Ксерокопія паспорта (1,2,11 стор.) та ідентифікаційного номера заявника;
  • Довідка про смерть;
  • Довідка з ЖЕК, щодо проживання померлої особи на день смерті
  • довідка з органів Пенсійного фонду про те, що померла особа не отримувала пенсію;
  • Довідка з центру зайнятості про те, що померла особа не перебувала на обліку, як безробітна;
  • Копія трудової книжки померлої особи (перша сторінка та останній запис);
  • Банківські реквізити.

Заявнику необхідно мати при собі паспорт чи інший документ, що посвідчує особу, яка буде отримувати допомогу на поховання.

Допомога на поховання надається у розмірі 1800 гривень.

Грошова допомога на поховання не виплачується у разі смерті особи, яка перебувала на повному державному утриманні у відповідній установі (закладі), (крім випадків, коли поховання здійснюється виконавцем волевиявлення померлого, або особою, яка зобов'язалася поховати померлого).