Порядок надання грошової допомоги на лікування у разі захворювання.

Дата: 24.03.2021 11:11

Підставою для розгляду питання про надання грошової допомоги на лікування у разі захворювання (тяжке тривале захворювання, хірургічна операція, каліцтво, тощо) є

• Заява, заява згода громадянина до селищної ради;
  • Відповідні документи, які підтверджують необхідність його лікування по життєво-важливих показаннях (довідка, клопотання лікувальної установи або направлення на лікування, результати обстеження тощо);
  • Ксерокопія паспорта (1,2,11 стор.) та ідентифікаційного номера заявника;
  • Довідка про склад сім'ї;
  • Банківські реквізити;
  • Довідка про доходи всіх членів сім'ї;
  • Копія трудової книжки;
  • Акт обстеження.

Якщо заявник проживає один, знаходиться на стаціонарному лікуванні, то у разі тяжкого захворювання допомога надається без обстеження матеріально-побутових умов проживання та надання відповідних довідок. Розмір матеріальної допомоги при таких обставинах визначається, виходячи з інформації про доходи громадянина,  одержані з місця роботи заявника або з органів, які здійснюють виплату пенсії з урахуванням терміну лікування та вартості необхідних ліків. Розмір допомоги становить до 1000 гривень, в залежності від захворювання.