День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення — професійне свято, яке традиційно відзначається кожної третьої неділі березня. Цей святковий день присвячений усім працівникам даної галузі, які виконують вкрай необхідну справу – забезпечення життєдіяльності населених пунктів, надання різних послуг.

19 березня, напередодні професійного свята, селищний голова Сергій Радченко привітав комунальників громади, подякував за роботу та наголосив, що саме вони роблять сучасною, красивою та затишною нашу громаду. Сергій Іванович підкреслив злагоджену роботу працівників галузі під час цьогорічної зими. Побажав міцного здоров’я, щастя, добробуту, наснаги, душевного тепла та нових професійних здобутків  у відповідальній та почесній праці на благо нашої громади!

В ході урочистостей працівники галузі отримали привітання від голови первинної профспілкової організації Демидівської селищної ради Лариси Кисіль, яка подякувала за щоденну клопітку працю.

Почесною грамотою Дубенської районної державної адміністрації за значний особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері житлово-комунальних відносин, сумлінну та ефективну працю, вагомі трудові досягнення та з нагоди професійного свята нагороджено директора КО «Добробут» Демидівської селищної ради Володимира Козуба.