Щорічно у березневі дні весь український народ вшановує пам'ять національного поета Тараса Шевченка. Вже традиційно, протягом днів, присвячених величній постаті українського генія, співця покріпачених та знедолених, у Вербенському ліцеї учителем української мови та літератури, бібліотекарем села Вербень ПШБ-філії Стрихарською О. В., членами учнівського самоврядування ліцею проведено літературно-музичну композицію «Мені ж, мій боже, на землі подай любов, сердечний рай! І більш нічого не давай!». Метою цього заходу було поглибити знання учнів про Т.Г. Шевченка, розкрити велич українського генія, наблизити його до серця кожного учня, стимулювати пізнавальний інтерес дітей до його життєвого і творчого шляху, ознайомити учнів із місцем жінки у творчій спадщині та в особистому житті поета, виховувати шану і повагу до Шевченка та його творчості, гордість і патріотизм українського народу. Бібліотекар Стрихарська О. В. презентувала виставку-інсталяцію «Музи генія» та розповіла усім присутнім про цікаві факти із особистого життя поета, а також запропонувала поглибити свої знання про життя та творчість великого Кобзаря, скориставшись добіркою літератури, представленої на виставці. Проведений захід нікого не залишив байдужим. Кожен відчув себе частинкою великого українського народу, який з такою любов’ю і болем оспівував у своїх творах великий український митець.