Проведено поминальний захід приурочений до 160-ї річниці від дня смерті Великого Кобзаря

Дата: 10.03.2021 17:31

Т.Г.Шевченко для нас – це не тільки те, що вивчають, а й те, чим живуть. З чого черпають сили й надії. У глибини майбутнього посилав він свої непорушні заповіти синам свого народу, і серед цих заповітів перший і останній:

Свою Україну любіть,

Любіть її... во время люте,

В остатню тяжкую минуту

За неї Господа моліть.

10 березня в селі Вовковиї, працівниками культури було проведено поминальний захід приурочений до 160-ї річниці від дня смерті Великого Кобзаря - Тараса Григоровича Шевченка. В заході взяли участь Митрофорний Протоієрей Микола Іваник, депутат Демидівської селищної ради Марія Гайдамака та жителі села. Захід розпочався покладанням квітів до підніжжя пам"ятника Т.Г.Шевченку. Далі була відслужена поминальна панахида за спокій душі Кобзаря. Після заупокійної молитви отець Миколай звернувся до присутніх зі словами в яких зазначив, що великий геній, пророк українського народу, просвітитель - Тарас Григорович Шевченко, мав велику та жертовну любов до рідної землі та свого народу.