ДЕМИДІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР ФІЛІЇ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ» У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

інформує:

07.12.2020 у приміщенні Демидівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області, головним спеціалістом «Млинівського бюро правової допомоги» Рівненського місцевого центру з надання БВПД Романом Баласом  спільно з співробітниками філії Володимиром Федінчиком та Валентином Цимбалюком було проведено правову лекцію на тему: «Безоплатна правова допомога як одна з державних гарантій».

Роман Балас  ознайомив всіх присутніх з системою безоплатної вторинної правової допомоги та надав бажаючим консультації з правових питань.

Начальник Демидівського РС

філії ДУ «Центр пробіції»

у Рівненській області

капітан внутрішньої служби                                                         Володимир ФЕДІНЧИК