В м. Ужгород, за підтримки Закарпатської обласної організації Національної спілки художників України, в лютому  відбувся  IV Всеукраїнський конкурс образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Етюдний вернісаж». Мета конкурсу : виявлення та підтримка талановитих дітей, творчо обдарованої молоді, обмін творчими досягненнями  та підвищення майстерності учнів та студентів мистецьких навчальних закладів України.  Свою роботу на цьому конкурсі  в номінації «живопис», представив  учень КЗ «Демидівської дитячої школи мистецтв» Демидівської селищної ради  Теслюк Павло, викладач Маліновська Оксана Миколаївна.  Роботи учасників переглядали та оцінювали високопрофесійні члени журі, а це - провідні спеціалісти, видатні діячі культури України, народні та заслужені художники, професори та авторитетні фахівці у сферах  мистецтва. За результатами  підсумків  Теслюк Павло отримав диплом  лауреата  I премії, а викладач Маліновська О.М. нагороджена Подякою за вагомий внесок в естетичне виховання творчої молоді та професійну підготовку. Прийміть наші щирі вітання з перемогою на такому високому рівні. Творчих вам успіхів !!!