Проведено нараду для керівників закладів культури та клубних установ

Дата: 04.03.2021 12:56

03 березня 2021 року в приміщені читального залу КЗ «Центральна бібліотека» Демидівської селищної ради було проведено нараду для керівників закладів культури та клубних установ Демидівської селищної ради.   Участь у нараді взяли: в.о. начальника відділу освіти та гуманітарної роботи Олег Гусаревич, з яким було обговорено ряд важливих питань: перспективи роботи закладів культури, стан виконавської дисципліни, фінансові та господарські проблеми та їх вирішення. Начальник Демидівського  РС ГУ ДСНС України у Рівненській області Віктор Кісільчук,  проінформував  щодо  протипожежних заходів, цивільного захисту та попередження виникнення пожеж у закладах культури в пожежонебезпечний період та дії під час виникнення надзвичайних ситуацій.  У ході обговорення даного питання  проведено тренувальні навчання з використанням первинних засобів пожежогасіння.