Конкурс читців-аматорів «Кобзарева струна не вмирає»

Дата: 24.02.2021 15:12

23 лютого 2021 року в комунальному закладі «Будинок культури» Демидівської селищної ради Рівненської області проведено конкурс читців-аматорів «Кобзарева струна не вмирає» серед закладів культури Демидівської селищної ради з метою популяризації творів Т.Г Шевченка, сприяння високої духовності молодого покоління, усвідомлення ними національної ідеї.

В конкурсі взяти участь учасники художньої самодіяльності та вихованці гуртків закладів культури громади, а саме: Ткачук Юлія - - клуб с. Ільпибоки; Дриганюк Діана – клуб с. Товпижин; Власік Ольга – клуб с. Лисин; Касянчук Катерина та Кривіцька Олеся  - КЗ «Будинок культури» Демидівської селищної ради; Соловей Ганна – БК с. Хрінники; Городиська Вікторія – клуб с. Княнинине; Масюк Соломія – БК с. Острів; Іванюк Поліна -  БК с. Рогізне; Пачковська Ірина – БК с. Вербень; Якобчук Софія, Ковальчук Андрій та Ковальчук Юліана  – клубу с. Пляшева.

За підсумками конкурсу перше місце здобула наймолодша учасниця конкурсу Іванюк Поліна, друге місце - Касянчук Катерина та третє місце здобули - Кривіцька Олеся, Соловей Ганна.

Усіх учасників нагороджено грамотами та подяками, подарунками за участь у конкурсі.