Творчі перемоги у міжнародному конкурсі

Дата: 22.02.2021 12:28

Творчі перемоги у міжнародному конкурсі

Лютий 2021 року приніс для Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради високі здобутки.

Приємно отримувати нагороди. Але, коли ці нагороди міжнародного рівня, то в сто крат приємніше.

Керівник гурта «В’язання» Алла Князь зі своєю вихованкою Мирославою Вараницькою прийняли участь Міжнародному фестивалі-конкурсі «Україна єднає світ».

Рішенням журі 5-го дистанційного Міжнародного фестивалю-конкурсу «Україна єднає світ», від 15 лютого 2021 року, в номінації декоративно-прикладне мистецтво (у своїх вікових категоріях) вихованка гуртка «В’язання» Мирослава Вараницька та керівник гуртка «В’язання» Алла Князь нагороджені дипломами лауреата І премії, кубками та медалями. А також, керівник гуртка нагороджена подякою за плідну самовіддану працю, вагомий особистий внесок в розвиток культури суспільства та естетичне виховання молоді.

Такі фестивалі-конкурси – чудова нагода поділитися своїм досвідом та напрацюваннями з іншими, це своєрідна мотивація, аби розвивати здібності, як керівників гуртків, так і їх вихованців.

Людмила Гусаревич,

директор Демидівського