Вихованці  Дублянського  ЗДО «Веселка» проводився конкурс «Зимова фортеця»

Дата: 22.02.2021 12:18

Зима цьогоріч щедро сипнула  снігами, морозами, хурделицею.  Особливо   радісно дітям, адже  так весело їхати санками з гірки, гратися в сніжки,   кататися на лижах.  Вихованці  Дублянського  ЗДО «Веселка» також  долучилися  до  веселих зимових розваг.  У рамках Всеукраїнських  фізкультурно-оздоровчих  заходів «Спортивна зима» у закладах дошкільної освіти проводився конкурс «Зимова фортеця» з метою максимального залучення дошкільнят до організованої рухової активності через рухливі  ігри та зимові розваги на прогулянці. Збудувати справжню зимову фортецю  взялися і вихованці, і працівники Дублянського ЗДО (дитячий садок) «Веселка». Яскраве сонце, веселий дитячий сміх, гарний настрій, спільна праця  та  різнокольорові лопатки допомогли створити справжню казкову фортецю.  Приємно  вражені роботою своїх дітей були  і батьки наших діток.  Радіймо зимі, радіймо розвагам, які вона дарує, адже весна уже так близько!