Погіршення погодних умов, викликане зниженням температури повітря та рясними снігопадами, ускладнює роботу систем життєзабезпечення населення, рух автотранспорту. Вже другий тиждень нам доводиться приймати виклик природної стихії. Постійно надходять сигнали від жителів громади про ускладнення проїзду. Керівництво громади оперативно реагує на повідомлення і направляє техніку на проблемні ділянки доріг. У зв’язку з тим, що погодні умови змінюється щогодини, тому техніка працює цілодобово. Це випробування долаємо завдяки чуйним, відповідальним, небайдужим до проблем громади людям.

Висловлюємо велику подяку підприємствам, установам, депутатам та жителям громади, які долучилися до ліквідації наслідків снігової стихії, а саме: ПП Віктору Цинюку, ПП «Агро-Експрес-Сервіс», ТМ «ВІЛІЯ», ТзОВ «Добрий Урожай», ФГ БАКВІТ, Миколі Приймаку, ТзОВ "Хавест-Агро", ПП Леоніду Маргосюку, філії «Дубенська ДЕД», КО «Добробут», Демидівському ВУЖКГ, депутатам Демидівської селищної ради Олександру Пилип’юку, Віктору Данилюку, Людмилі Салецькій. Приємно відзначити, що у даному питанні ми працюємо скоординовано та злагоджено на добробут нашої громади.

Спасибі вам, шановні земляки, за розуміння, самовідданість, організованість і невтомну працю.

Дякуємо всім хто не словом, а ділом долучився до розчищення доріг населених пунктів громади.