Фото без опису

Минають дні, ідуть роки,

Життя листи перегортає.

А біль Афгану - на віки,

В душі чомусь не замовкає.

 

Афганістан… У нашій свідомості це слово стало синонімом справжнього людського лиха, справжнього пекла. Афганська війна безжально перекреслила тисячі молодих життів, понівечила долі. Минає 32 роки відтоді, як вийшли з Афганістану війська, але рани цієї війни кровоточать і досі.

10 лютого 2021 року в центральній бібліотеці проведено зустріч - спомин «Крізь пекло Афганської війни», на яку був запрошений учасник бойових дій Афганської війни, ветеран Володимир Шевчук, який поділився своїми спогадами про тяжкі воєнні роки на чужій афганській землі, розповів присутнім про свої військові будні, в яких було все - кров, і сльози, справжня дружба і товариська підтримка.

Багато запитань прозвучало зі сторони учнів - їх цікавило все, що стосувалося військової служби, від призову до «дембелю» та достовірних фактів тогочасних подій.

Під час заходу присутні переглянули фільм «Афганська війна 1979 – 1989», ознайомились з книжковою викладкою «Афганістан: подвиг, біль, пам’ять» та хвилиною мовчання вшанували полеглих воїнів.

Фото без описуФото без описуФото без опису