ДЕМИДІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР ФІЛІЇ ДЕРЖАВОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ» У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує:

Дата: 27.01.2021 11:04

ДЕМИДІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР ФІЛІЇ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ» У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

інформує:

25.01.2021 року начальник Демидівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області Володимир Федінчик здійснюючи функції уповноваженого органу з питань пробації під час здійснення нагляду та проведення соціально-виховної роботи відвідав засуджену особу Г. за місцем проживання з метою забезпечення контролю за поведінкою та способом життя.

Під час візиту перевірено побутові умови проживання засудженого. Також начальник сектору пробації поспілкувався з особами що проживають із засудженим.

В цілому скарг на засудженого від співмешканців не було. Для попередження і профілактики скоєння протиправних дій засудженим, особам що спільно з ним проживають надано контактні телефони служби пробації.

Начальник сектору

капітан внутрішньої служби                                              Володимир ФЕДІНЧИК

27.01.2021