Гуманітарну допомогу отримали соціально незахищена категорія населення Демидівської селищної ради

Дата: 25.01.2021 15:59

21 січня 2021 року Рівненським обласним центром з надання соціальних послуг Рівненської обласної ради гуманітарну допомогу у вигляді одягу та взуття б/у, ліжка, матраци, текстиль, інвалідні візочки та ходунки, підлокітники отримали соціально незахищена категорія населення Демидівської селищної ради.

Меблі передано відділенню стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання. Технічні засоби реабілітації будуть видаватись для громадян похилого віку, які цього потребують. Одяг та взуття отримають малозабезпечені сім’ї.