Привітання з нагоди Дня Соборності України від КЗ «Будинок культури»

Дата: 22.01.2021 10:15

Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ!

Тож прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу – Дня Соборності України від комунального закладу «Будинок культури» Демидівської селищної ради

• «Пісня Українська» (сл. та муз. Т. Денисюк) - виконує Рита Іванова

• «Славиця Україні» (сл.Ф.Гощука)- виконує народне вокальне тріо «Дивоцвіт» КЗ «Будинок культури» Демидівської селищної ради (кер. Оксана Хмарук)

• Авторський вірш «Україні» читає Алла Зубчук