28 січня святкує День народження Демидівський селищний голова – Сергій Іванович Радченко!

Дата: 28.01.2021 08:46

28 січня святкує День народження

Демидівський селищний голова – Сергій Іванович Радченко!

Шановний Сергію Івановичу!

Бути професіоналом своєї справи, надихати своїм прикладом інших - це справжній талант! Бажаємо Вам завжди залишатися цілеспрямованим, життєрадісним, креативним, мудрим і справедливим – таким, яким оточуючі бачать Вас кожен день!

Хай і надалі плідною буде Ваша праця на благо Демидівської територіальної громади, кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на добрі звістки, радісні події, особисті досягнення і благородні справи. Нехай міцне здоров’я завжди буде запорукою невичерпної енергії, а доля завжди буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу вдачу, вірних і надійних друзів, колег, партнерів. Нехай у Вашому серці не згасає вогник любові до рідної землі, а любов, що Ви віддаєте людям, повернеться до Вас сторицею. Божої благодаті та всіляких гараздів Вам і Вашій родині!

З повагою депутатський корпус та працівники селищної ради.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)