Зима продовжує тішити гарними новинами!

Дата: 15.01.2021 09:29

Вихованці КЗ «Демидівської дитячої школи мистецтв» під керівництвом Чекан-Шаніної Н.О. в грудні взяли участь в дистанційних Міжнародних багатожанрових конкурсах.  Саме в  конкурсі  під назвою «Зимова мелодія» який проходив в м. Братіслава (Словакія) в номінації інструментальне мистецтво Федяєва Юліана здобула диплом лауреата III  ступеня.  Наступний фестиваль-конкурс мав назву «Wonder Fest Georgia», з підназвою “Cristmas Star»головною темою якого було «Різдво, зима, Новий рік, коляда».Він проходив протягом трьох днів і за підсумками  журі Павлусь Катерина отримала теж диплом лауреата III  ступеня. Також переможці нагородженні медалями та сувенірами, а викладач отримала подяки від організаторів конкурсу за підготовку дітей до участі, особистий внесок, підтримку та розвиток дитячої творчості.