Хоч 2020 рік  був хвилюючим  і тривожним, та все ж таки КЗ «Демидівській дитячій школі мистецтв» він приніс не мало перемог, про які вже неодноразово повідомлялося. Ось і на завершення року наші вихованці, а саме учні класу хореографії під керівництвом талановитого та креативного викладача Наталії Муляр вперше вирішили прийняти участь в Міжнародному фестивалі - конкурсі   учнівської та студентської творчої молоді під назвою «Соняшник», який проходив за підтримки Міністерства культури України, Соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді   та благодійного фонду «Соняшник» в м. Київ. Було представлено три хореографічні композиції в різних вікових категоріях. Критерії,   за якими журі проводило оцінювання були слідуючі: творчий підхід та індивідуальність виконавців; реалізація задуму; рівень виконавської майстерності; артистизм і сценічна культура; естетика сценічного одягу. Ми з нетерпінням очікували на результати й ось  з великою радістю повідомляємо що всі  отримали високу оцінку та призові місця. Наймолодші учасники з танцем «Міккі Мауси»  нагородженні дипломом за 2 місце, середня група з танцем «Ой Марічко, чичері» теж отримали диплом за 2 місце, а найстарші вихованці з танцем «Циганочка» нагороджені дипломом за 1 місце в конкурсі. Всім учасникам  також було вручено медаль переможця, а викладач нагороджена  Почесною грамотою за особовий професійний вклад в справу підтримки та розвитку дитячої. Учнівської, та студентської творчої молоді, збереження та примноження національних культурних надбань.