Творчі успіхи наших  вихованців

Вихованці Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради прийняли активну участь в обласній виставці-конкурсі з оригамі «Паперовий світ».

Відповідно до результатів роботи журі нагороджено дипломами комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради призерів особистої першості обласної виставки-конкурсу з оригамі «Паперовий світ» у номінаціях:

«Авторські розробки»: Іллю РЯСКУ, вихованця творчого об’єднання «Оригамі», за роботу «Символ влади» (ІІІ місце);

«Різноманітні сувеніри»: Артема ВАКОЛЮКА, вихованця творчого об’єднання «Паперопластика», за роботу «Ліра» (ІІІ місце);

«Роботи за розробками сучасних майстрів світу»: Тетяну КОХАНЮК, вихованку творчого об’єднання «Оригамі», за роботу «Снігова королева»  (ІІІ місце);

«Кусудама»: Іллю РЯСКУ, вихованця творчого об’єднання «Оригамі», за роботу «Астерікс» (ІІІ місце).

Вітаємо з прийдешнім Новим роком та бажаємо нашим вихованцям високих здобутків і  перемог.

Л. Гусаревич,

директор Демидівського Будинку