Історія досягнень молоді Демидівської громади здобула перемогу у конкурсі рецептів успіху «Книга – громаді»

Дата: 23.12.2020 09:53

Які проблеми існують у громаді? Як обрати інструменти для їх подолання? Молодь Демидівської громади навчилася гуртуватися і долати виклики, які виникають в сучасному світі. Важливо, що значних успіхів вдалося досягти завдяки синергії зусиль і об’єднанню всіх зацікавлених сторін. Співпраця місцевої влади, бібліотеки і громадського сектору виявилася ефективною і сприяла позитивним змінам на локальному рівні. Тож не дивно, що наша історія перемогла серед багатьох інших у конкурсі рецептів успіху «Книга – громаді». Конкурс організовано Ресурсним центром ГУРТ, Фундацією Дарини Жолдак та Асоціацією об'єднаних територіальних громад.

Фіналістам надіслано практичні посібники для громад та книги для місцевих бібліотек. Сьогодні такий пакунок надійшов і в Демидівку. Ознайомитися з отриманими книгами можна у читальному залі Центральної бібліотеки.

Радіємо і надихаємося разом з іншими учасниками успішними прикладами розвитку місцевих громад і ефективними інструментами впровадження змін.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)