Високі здобутки у Всеукраїнському  конкурсі

Напередодні новорічних свят потішили нас своїми досягненнями вихованці гуртків Демидівського Будинку творчості школярів:

• "Оригамі"  -  Коханюк Ольга, Стрільчук Орися, Пізу Дарія і Ряска Ярослав – керівник гуртка Ірина Віталіївна Ряска;
  • "Намистинка" – Березюк Соломія та  Яковецька Аліна - керівник гуртка Жанна Богданівна Максимюк.

Гуртківці взяли участь у  Всеукраїнському конкурсі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва "GrangFestArt" та отримали нагородні кубки, медалі, а також нагороджені дипломами за І місце.

Керівники гуртків нагороджені подякою  за високий професіоналізм, майстерність, особистий внесок у творчий розвиток дітей та молоді, збереження  і розвиток національної культури та мистецтва України.

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів.

Людмила Гусаревич,

директор Демидівського