Відбулася зустріч з представниками Рівненської обласної громадської організації «Комітет виборців України» .

Дата: 16.12.2020 15:22

16 грудня відбулася зустріч Рівненської обласної громадської організації «Комітет виборців України» з представниками Демидівської селищної ради. Під час заходу обговорили питання щодо участі  громади у процесі управління та покращення комунікаційної роботи з громадськістю.

Розпочав  конференцію Олексій Горецький - директор Рівненської обласної громадської організації «Комітет виборців України», який зазначив, що серед 64 громад області, Демидівська громада одна з найкращих щодо поінформованості та комунікації влади з її мешканцями. Демидівський селищний голова Сергій Радченко розповів про власний досвід  активізації громадян та їхню безпосередню участь, об’єднання зусиль громади та влади для спільного результату.  Святослав Дубов  - заступник директора Рівненської обласної ГО «Комітет виборців України» проаналізував інструменти локальної демократії, залучення громадян до процесу прийняття рішень та інструментів комунікації з громадою в умовах карантину в нашій громаді.

Успішна громада – це співдружність громадськості та влади.