Шановні працівники суду!

Дата: 15.12.2020 09:05

Шановні працівники суду!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників суду України! Своєю щоденною працею працівники судової гілки влади зберігають мир, суспільну злагоду та політичну стабільність в країні.

Тож нехай Вашу почесну працю завжди супроводжує успіх, а кожний день повниться плідним змістом і наближає нас до спільної мети — утвердження верховенства права в нашій державі!

З нагоди професійного свята прийміть мої найщиріші привітання й побажання вірного служіння ідеалам добра та справедливості, енергії та наснаги, міцного здоров’я й родинного затишку!

Хай не зрадять вас витримка та сила духу, не вичерпуються джерела наснаги та оптимізму й завжди повняться сонячним теплом та достатком ваші оселі!

Нехай удача та професійні успіхи будуть Вашими постійними супутниками у житті!

З повагою

селищний голова                                                                                      Сергій РАДЧЕНКО