В Центральній бібліотеці буде проходити казкова феєрія «До бібліотеки завітай – Миколайчика отримай».

Дата: 10.12.2020 17:51

Наближається улюблений, довгоочікуваний час – час зимових канікул і новорічно-різдвяних свят. Свято Миколая - одне з найулюбленіших. В цей день, за легендою, святий Миколай спускається з небес на землю, щоб нагородити дітей подарунками за їх добрі справи.

Напередодні свята з 14 по 18 грудня в Центральній бібліотеці буде проходити казкова феєрія «До бібліотеки завітай – Миколайчика отримай».

Запрошуємо всіх діток завітати до бібліотеки, де вас будуть зустрічати казкові герої які ознайомлять вас з книжковим царством, розкажуть про життя та діяння Святого Миколая, допоможуть вам здійснити мандрівку до лабіринту зимових прикмет, новорічних загадок, казок та мультфільмів, а також отримаєте солодкий подарунок.