ДЕМИДІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР ФІЛІЇ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ» У РІВНЕНСЬКІ ОБЛАСТІ інформує:

Дата: 10.12.2020 15:11

ДЕМИДІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР

ФІЛІЇ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ

«ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ»

У РІВНЕНСЬКІ ОБЛАСТІ

інформує:

07.12.2020 у приміщенні Демидівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області, головним спеціалістом «Млинівського бюро правової допомоги» Рівненського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги Романом Баласом  спільно зі співробітниками сектору пробації Володимиром Федінчиком та Валентином Цимбалюком проведено правову лекцію на тему: «Протидія домашньому насильству».

В ході заходу з засудженими до покарання не пов’язаного з позбавленням волі обговорені шляхи подолання насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми.

Окрім того,  Роман Балас  ознайомив всіх присутніх з системою безоплатної правової допомоги та надав бажаючим консультації з правових питань.

Начальник сектору

капітан внутрішньої служби                                                               Володимир ФЕДІНЧИК

10.12.2020