Сьогодні, 7 грудня в комунальному закладі «Будинок культури» Демидівської селищної ради відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня місцевого самоврядування.

Селищний голова Сергій Радченко привітав усіх, хто працює у сфері місцевого самоврядування з професійним святом.

«Все, що відбувається є уроком для нашого народу, і ми маємо збагнути, що тільки у єдності зможемо досягти кращого життя для всіх і кожного. І тому, саме від нашої з Вами роботи, професіоналізму, наполегливості та небайдужості залежить розвиток нашої громади та добробут кожного мешканця» наголосив селищний голова та побажав винуватцям свята міцного здоров’я, миру, злагоди в родинах, подякував за плідну та віддану працю на благо громади.

До привітань долучився голова Демидівської районної державної адміністрації Василь Доманський, який наголосив на надзвичайно важливій ролі місцевого самоврядування у системі державного управління, побажав наснаги, витримки та оптимізму.

За вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування Почесними грамотами, грошовими подарунками та квітами нагороджено кращих працівників Демидівської селищної ради.

Урочистості завершились святковим концертом у виконанні творчих колективів КЗ «Будинок культури» Демидівської селищної ради.