7 грудня – Всесвітній День Української Хустки.

Дата: 04.12.2020 16:11

7 грудня – Всесвітній День Української Хустки.  Запровадження свята на державному рівні викликано тим, що споконвіку українки носили хустку, яка вважалась оберегом, символізувала любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм. Тож започаткування свята Української Хустки сприятиме збереженню та відродженню українських традицій" Українська хустка - то символ прихильності, любові, вірності, прощання, скорботи. Не дивно, що в наш складний час пробуджується любов до такого простого й одночасно незбагненного дива. "Мов берегиня вроди, хустка з давен у нашій стороні".
Працівники комунального закладу "Будинок культури" Демидівської селищної ради долучилися до Всесвітнього Дня Української Хустки.