Шановні військовослужбовці, ветерани Збройних сил України!

Дата: 04.12.2020 15:57

Шановні військовослужбовці, ветерани Збройних сил України!

Відвага, хоробрість, мужність, неймовірний патріотизм та невтомна жага до перемоги – усе це сьогодні про наших славних захисників. День Збройних сил України, який щорічно відзначають 6 грудня, зараз набув особливого змісту. Українці усвідомили справжнє значення і цінність поняття «воїн» – це справжній Герой, надійний захисник, патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність - не порожній звук. Хлопці довели, що українська армія сильна духом, має надійний тил і готова боронити свою державу до останку.

Висловлюю щиру вдячність нашим воїнам, які повсякденно зміцнюють обороноздатність держави, підвищують бойову готовність військових частин, сумлінно виконують свій професійний та громадський обов’язок.

Нехай і надалі у вашій нелегкій, але такій необхідній Україні службі, ніколи не вичерпується сила вашого духу, відданість народу, енергія для досягнень і перемог, а сімейне щастя, пошана співвітчизників, ваші рідні та близькі будуть для вас надійним тилом і допомогою в службі.

З повагою,

селищний голова                                                                          Сергій РАДЧЕНКО