2 молодіжні ініціативи з Демидівщини отримають обласне фінансування у 2021 році

Дата: 01.12.2020 17:52

2 молодіжні ініціативи з Демидівщини отримають

обласне фінансування у 2021 році

На обласний конкурс молодіжних проєктів надійшло 19 пропозиції від громадських організацій Рівненщини. Головна мета – відібрати програми, діяльність яких направлена на роботу з молоддю. Так, упродовж декількох днів конкурсна комісія оцінювала проєкти та визначала, які будуть реалізовуватися у 2021 році.

Члени Молодіжної ради при Демидівській селищній раді спільно з громадською організацією «Сприяння розвитку села» підготували і подали на конкурс два проєкти. За результатами оцінювання, проєкти «Школа фінансової грамотності та проєктного менеджменту» та «Велопробіг місцями бойової слави Української повстанської армії на теренах Демидівської ОТГ» увійшли до десятки.

Варто зазначити, що остаточні переможці, які отримають фінансову підтримку, будуть оголошені після затвердження обласного бюджету на 2021 рік.