Сьогодні, 27 листопада 2020 року, працівниками КЗ "Будинок Культури" Демидівської селищної ради проведено мітинг-реквієм присвячений до Дня пам’яті жертв Голодоморів  біля пам'ятного знака “Жертвам політичних репресій та голодоморів”.

У поминальному заході взяли участь Демидівський селищний голова Віктор Іщукголова Демидівської районної ради Сергій Радченко, голова Демидівської районної державної адміністрації Василь Доманський, працівники установ, організацій.

Учасники мітингу-реквієму вшанували пам’ять загиблих у роки голодоморів хвилиною мовчання та поклали до пам’ятного знаку квіти.

Всіх небайдужих просимо приєднатися до Всеукраїнської акції "Запали свічку", 28.11.2020 о 16:00,  щоб зігріти душі тих, кого в часи голодоморів не відспівували, не оплакували, не проводили, не поминали.